Іграшки

Іграшки для дітей

Діти обожнюють іграшки, особливо нові. Як цікаво вивчити можливі варіанти гри з новою іграшкою. А ця непідробна радість в очах дитини при вигляді подарунка. За такі моменти хочеться віддати весь світ. Вибір відповідного подарунка зробити складно, адже потрібно оцінити всі фактори і вибрати один варіант з мільйона запропонованих. Заходячи в дитячий магазин і, бачучи це різноманітність, іноді відчуваєш себе маленькою дівчинкою Женею з казки Валентина Катаєва «Квіточка», котра побажала всі іграшки, які є на світі. Як не потонути в цій лавині і вибрати те, що сподобається дитині і буде корисним для неї?

Як вибирати іграшки?

Добре, коли дитина чітко розуміє що хоче і прямо говорить про це. Тоді батькам досить тільки оцінити корисність, а також безпеку дитячого вибору. Що ж робити, коли малюк ще не в змозі сформулювати бажання або не знає що хоче? Тоді потрібно спиратися на вік дитини, його захоплення:

Купити іграшки можна через інтернет. На сайті магазина KIDIK великий вибір дитячих товарів, а за допомогою фото, відео оглядів можна детально оглянути товар перед покупкою.

Як купити іграшки безпечні для дитини?

Товари для дітей бувають яскравими і красивими, ніж цікаві малюкам, але часто за красою ховаються небезпеки. На що ж звернути увагу, щоб нове придбання було безпечно і принесло позитивні емоції дитині, а також дорослим?

  1. Уважно огляньте перед придбанням. Не повинні бовтатись деталі, гострих кутів або задирок, якими можна поранитися під час гри. Беріть вироби з природного не яскравою забарвленням, тому що яскраві фарби можуть виявитися токсичними. Принюхайтеся - різкий запах говорить про неякісні матеріалах.

  2. Зовнішній вигляд повинен бути приємним, не викликати негативних емоцій. Ринок переповнений зомбі, Лизун, але такі забави не варто брати малюкові, тому що він може злякатися, що може привести до різних психологічних проблем в майбутньому.

  3. Всі дитячі іграшки мають спеціальним маркуванням, що вказує на вікові обмеження. Їх слід дотримуватися, тому що від цього залежить безпека.

  4. Перш ніж купити іграшки зі звуковими ефектами послухайте їх самі - якщо звук занадто гучний або неприємний, то це може призвести до травм слуху.

  5. Ознайомтеся з інструкцією, а також попереджувальними написами. Так ви зможете визначити, чи зможе дитина самостійно грати або ж буде потрібна допомога дорослого.

  6. Перевірте наявність сертифіката, що підтверджує якість товару.

Інтернет магазин іграшок KIDIK допоможе знайти безліч якісних, а також безпечних подарунків для дітей різного віку та інтересів.

Види дитячих іграшок або розділи KIDIK

Різновидів дитячих забав безліч і, стикаючись з величезним асортиментом, багато губляться. Для полегшення вибору, в магазині KIDIK є поділ по видовим характеристикам: ляльки і пупси, машинки і техніка, іграшкову зброю, для малюків, для новонароджених, ігрові фігурки, роботи і трансформери, інтерактивні, навчальні, дрони, коптери, конструктори, для розвитку і творчості, для активного відпочинку, для свята, м'які, настільні ігри, дитяча косметика та аксесуари, ігрові набори, надувні, залізні дороги, пазли, музичні.

Розділи оснащені фільтрами, легко налаштованим під ваші уподобання.

Де купити дитячі іграшки в Києві?

Пропонує дитячі іграшки інтернет магазин KIDIK. Тут можна купити іграшки в будь-який час завдяки зручному інтерфейсу. У Києві можна забрати покупку в виставковому залі за адресою бульвар Дружби Народів, 24/2, офіс 1.

Як купити іграшки з доставкою по Україні?

Щоб купити іграшки з доставкою до Харкова, Одеси, Дніпро, Запоріжжя, Кривий ріг, Кропивницького, Львів, Житомир, Бориспіль, Бровари або будь-яке інше місто України достатньо оформити замовлення на сайті магазину KIDIK, а також вказати спосіб доставки. Товар привезе кур'єр або ж його можна буде забрати з офісу транспортної службою в зручний для вас час. Гарних покупок!